Даже если ты выиграешь крысиную гонку, ты всё равно останешься крысой.

Источник: https://quote-citation.com/topic/sopernichestvo

Раз раз

Раз раз

Раз раз

Раз раз

Раз раз

Раз раз

Вже 3:40 ранку. Чи ще 3:40 ночі? Я чітко уявляю, що саме час йти "до шотландця", тобто у Макдональдс біля вокзалу. Виявилося, що в гостях у жовтого клоуна купа людей, які, обклавшись своїми гігантськими торбами, сплять головами на столах. Ніхто нічого не замовляє, хіба що у своїх снах, тому рентабельність закладу викликає сумнів. З думками про макро- та мікроекономічні показники я заснув і прокинувся о 6:30. 

Раз раз

Місто існує понад 3100 років, деякий час було найбільшим (як за площею, так і за кількістю жителів) містом світу. Сіань - один з найбільш визначних історичних і культурних центрів Китаю, був столицею 13 династій Китаю, зокрема в періоди Чжоу, Цінь, Хань, Сунь і Тан. Столиці цих держав розташовувалися зазвичай в різних місцях на невеликій відстані від центру сучасного Сіаня.

Стара назва міста - Чан'ань (кит.  长安 Cháng'ān), в перекладі «довгий мир». Місто Сіань (Чан'ань) було місцем призначення торговельних караванів, які йшли Великим шовковим шляхом в Китай.

Частина 2. 

 

Частина 1. 

 

Прокинувшись, я зрозумів, що знаходжуся в Лояні (洛阳). За цим постійним гарцюванням назви населених пунктів приходять дещо з запізненням.

Лоян цікавий тим, що це – перша столиця Піднебесної. Такий собі китайський Харків, на думку харків'ян.
Перші поселення на території цього сучасного міста провінції Хенань виникли ще понад 5000 років, а сам Лоян – приблизно 4000 років тому. Розташоване в самому серці Центральної рівнини Піднебесної місто слугувало політичним і адміністративним центром найбільшій кількості династій в китайській історії: за різними підрахунками істориків, правителі від 7 до 13 династій колись керували всією країною саме звідси. Найвищого розквіту Лоян досяг при династій Суй (581-618 роки) і Тан (618-907 роки). Зараз це сучасний регіональний центр з населенням понад 6,5 мільйона чоловік.

Хтось з іноземців розповів, що кожні 5 днів в Китаї зводять новий хмарочос. І повірити в це дуже легко. Таким чином, до 2016 року їх повинно бути в 4 рази більше, ніж в США.